Také patříte k těm lidem, kteří rádi sportují, ale také při sportu chtějí vypadat opravdu skvěle? Pokud ano, tak vítejte v klubu. Já mám totiž velice ráda sport, ale taky hodně módu, proto jsem si řekla, že když mám ráda běhání a atletiku, tak bych taky přece u toho mohla nějak skvěle vypadat. A opravdu nemám ráda, když někde běhám a plandají na mě volné tepláky. Nelíbí se mi, když musím běhat v teplákách, které už jsou třeba děravé anebo vybledlé, tohle by mě opravdu nebavilo. A protože mám ráda sport, při kterém mi to sluší, tak ani nevíte, jakou práci mi dalo, než jsem našla něco kvalitního, co by mi sedlo a co by mi slušelo.

Legíny a kalhoty mám nejraději.

Naštěstí mi moje kamarádka řekla, že existuje skvělá webová stránka c-store.cz, kde jsou opravdu kvalitní kalhoty a legíny kari traa. Vůbec jsem kalhotách Kari Traa neslyšela. Musela jsem se pořádně podívat na zmíněný webový obchod, abych se tam podívala. A překvapilo mě, že tento obchod není jenom pro ženy, kde koupíte kalhoty kari traa a legíny, ale taky pro muže a taky pro děti je tady velký výběr. A taky mě velice zaujalo to, že tam mají různé akce, což jsou prima slevy. A jsou tam různé věci například na cyklistiku a další sporty. Byla jsem velice překvapená, tak jsem si řekla, že tento nový e-shop bude jeden můj z oblíbených.

Jsem závislá na sportu.

A o to víc jsem se ještě ponořila do sportování. Dokonce jsem si taky do obýváku pořídila takový malý cvičící stroj, na kterém opravdu každý den cvičím. Baví mě to a řekla jsem si, že právě díky moderním a stylovým kalhotám kari traa mě cvičení ještě více baví. Myslím si, že ten, kdo má pěkné cvičební oblečení, tak ho to taky baví více a sport a nezanedbává. A když jdete sportovat vy, tak v čem sportujete? Nebo je vám to jedno, v čem se pohybujete? Jsou totiž taky lidé, kterým je úplně jedno, jak při sportu vypadají.