Pivo je v České republice už od nepaměti a dochovalo se do dnes. Tento zlatavý mok obdivují všechny sousedící země a jezdí k nám pravidelně na jeho ochutnávku. Ovšem nemáme jenom dobré pivo, ale také držíme první příčky v tom, kolik se ho za rok vypije. Jsme zkrátka na pivu odkojení a nedáme na něho dopustit. Napadlo Vás však, že byste si pivo čepovali u Vás na zahradě, nebo na dvorku? Pokud ne, tak děláte velkou chybu, protože ušetříte nejen peníze, ale také čas, který strávíte cestou do hospody.

výčepní zařízení (5)

Výčepní zařízení soudek, je ideální volba na Vaší zahradu, nebo dílnu. Díky tomuto zařízení už nebudete muset chodit do hospody a dopřejete si lahodný mok z pohodlí domova. Navíc si budete moct určit, jaké pivo si koupíte a jak moc velkou bečku si koupíte. Pokud zakoupíte všechny narážecí hlavice, tak nebude problém koupit jakýkoliv druh piva, či limonády. Vybrat si také budete moct jednu nebo dvě pípy a na oslavy narozenin, tak můžete točit jak pivo, tak limonádu. Na Vás bude pouze starost o pípu, která není však velká a zvládne jí každý. Stačí po každé, když odpojíte bečku pořádně protáhnout hadice. Tím si budete jistí, že nepije usazeniny a nečistoty.

výčepní zařízení

Domácí pípu Vám možná pochválí i manželka, která Vám neustále říká, že vysedáváte v hospodě. Ta si bude moct dát pivo také a budete spokojení oba. Kamarády určitě také neztratíte, pokud jim totiž oznámíte, že jste si koupili domácí výčepní zařízení, tak se u Vás dveře netrhnou. Investované peníze se Vám vrátí během pár let a budete mít tak peníze ušetřené na něco jiného. Proto cena v hospodě je v některých krajích až 4 násobek ceny.

Jestliže tedy přemýšlíte, že si koupíte domácí pípu, tak neváhejte a investujte do toho už nyní. Investice se Vám zaručeně vyplatí a budete mít zlatový mok u Vás doma. Pak si budete moct dopřávat pivko v pohodlí na zahradě.