Dámské kabelky patří k základnímu vybavení ženského šatníku a slouží k ukládání drobností, bez nichž se naše milované a milující partnerky nemohou obejít v každodenních situacích. Muži jsou v tomto směru v určité výhodě, nepotřebují make-upy, rtěnky, zrcátka a pudřenky, mnohdy nepotřebují ani hřeben, kosmetické přípravky na citlivou pokožku nebo balzám na rty. Tajemství ženských kabelek je pro mnohé muže vzrušující záhadou, a navíc si musíme přiznat, že je to nejen funkční, ale i zajímavý a mnohdy velmi atraktivní módní doplněk.

dámská kabelka

Proč si vybrat zrovna růžovou

Růžová kožená kabelka https://www.novakabelka.cz/ruzove-kabelky/ je mezi křehkým pohlavím oblíbena z mnoha důvodů. Pojďme si něco povědět o růžové barvě, o jejím kouzlu a působení na lidskou duši.

Růžová je barvou lásky – zamilovaní lidé vidí vše v růžových barvách, to je známé pořekadlo a něco na tom je. Čím více lásky mezi námi bude, tím lépe pro celý svět. Láska je nejmocnější síla v celém vesmíru, tak si to zapamatujme a řiďme se podle toho.

Je něžná – k ženám a ženskosti neodmyslitelně patří něha, ženy jsou pečovatelky, matky, stabilní přístav pro naše milované děti a růžová barva s něžností úzce souvisí. Podobně na nás působí i růžové barvy květů rostlin.

tenisky a kabelka

Je smyslná – růžová kabelka může připomenout opačnému pohlaví onu smyslnost, kterou vyjadřují např. růžové ženské smyslné rty. Kdyby měly rty jinou barvu, nebyly by pro nás tak přitažlivé.

Je komunikativní a otevírá srdce – mnoho lidí je zvláště dnes naladěno na agresivní vlnu, souvisí to např. s hormonální dysbalancí, kdy v krvi převažuje adrenalin a kortizol (což způsobuje mimo jiné i kofein). Převaha těchto stresových hormonů pak narušuje zdravý mentální úsudek, a to se pak může projevit i v našem jednání. Zkuste do své stravy zařadit potraviny s Tryptofanem a antistresové byliny, jako je Ženšen nebo Ashwagandha, a můžete své snažení podpořit i růžovou barvou, která uklidňuje a přispívá k lepším mezilidským vztahům.