Máte již nějaké zkušenosti s těžbou krypto měn? Pokud jste doposud naprostí nováčci, kteří vědí jen to, že mining je v dnešní době velmi výhodný a chtěli byste také začít, tak jste na správném místě. Máte pravdu, těžení se dnes opravdu vyplatí, zejména pokud máte finance na zakoupení potřebných výpočetních jednotek, software a takzvaných minerů. Začít tedy může opravdu každý, je to navíc skutečně jednoduché – nejsou potřeba žádné speciální či prohloubené znalosti, jediné, co musíte, tak vše správně zapojit a uvést do chodu. Celý proces je automatizovaný, to znamená, že nebudete muset celý den sedět u počítače a manuálně potvrzovat transakce. Pokud se do toho tedy položíte, tak máte šanci si vybudovat skvělý pasivní příjem, se kterým budete moci nakládat dle svých představ.
barevné ikony

Do Zcash se vyplatí investovat

Nyní před vámi stojí otázka, jakou měnu si vlastně vybrat pro těžbu? Na trhu jich dnes dominují desítky, ne-li dokonce stovky. Prakticky neustále nějaké vznikají, jiné zanikají. Pokud chcete něco ne tak notoricky známého, jako je Bitcoin, ale zároveň něco s velkým potenciálem do budoucna, určitě vyzkoušejte právě Zcash. Ten bude pro vaše účely zcela nejoptimálnější. Zcash miningje navíc jednoduchý a založený na stejném principu, jako těžba jeho staršího brášky, tedy Bitcoinu. Jedná se o ověřování a potvrzování transakcí.
radost z bitcoinu

Základní fakta o Zcash:

Decentralizovaná virtuální měna
Vznikla v roce 2013, a to za účelem dbát na vyšší bezpečnost uživatelů
– Využívá protokolu zk-SNARK
Anonymita odesílatele a příjemce transakcí
– Těžba systémem proof of work, kdy dochází k potvrzování transakcí

Začněte s efektivním miningem ještě dnes. Pořiďte si výpočetní jednotky a zejména kvalitní miner, který vám umožní získat Zcash v takovém množství, o kterém sami rozhodnete. Jak s nabytými virtuálními mincemi naložíte, je jen na vás.