Uvažujete nad tím, že byste si konečně nechali na svá okna nainstalovat moderní rolety ? V dnešní době jsou tyto prvky prakticky samozřejmostí, protože lidé už dávno pochopili, jaké všechny výhody s sebou přinášejí. Jsou velmi praktické a pomohou vám v mnoha oblastech, ať už jste o finanční úsporu, soukromí, izolaci nebo třeba komfort. Pojďte se tedy alespoň krátce seznámit se všemi výhodami, které vám mohou tyto stínící prvky přinést:

žaluzky

  • Soukromí – pokud máte okna u chodníků, tak se vám již určitě několikrát stalo, že do vašeho domu zvědavě nakukují někteří kolemjdoucí. Je to rozhodně nepříjemné, a právě s tímto problémem vám rolety poslouží. Budete mít více soukromí.
  • Zvuková izolace – zejména domy u silnic trpí na zvýšenou hlučnost. Užívejte si klidné sledování televize nebo tichý spánek díky těmto prvkům, které izolují váš interiér od exteriéru.
  • Bezpečnost – věřte, že rozbít okenní výplň lze velmi jednoduše, avšak překonat správně nainstalovanou roletu dá potenciálním zlodějům větší práci. Jedná se tedy i o velmi praktický bezpečnostní prvek.
  • Tepelná izolace – úniky tepla jsou příčinou obrovských přeplatků za energie. Díky těmto izolačním prvkům snížíte úniky tepla z vaší domácnosti na minimum.
  • Ochrana před sluncem – tuto vlastnost oceníte zejména v teplých letních dnech, kdy stačí jednoduše zatáhnout a sluníčko nebude mít šanci. Udržujte si ve své domácnosti příjemný chládek i tehdy, když se teploty šplhají k obrovským hodnotám.

roletky

Pohodlné elektrické ovládání

Co se týká ovládání, tak je to velmi pohodlné. Vše je totiž poháněno elektromotorem, díky čemuž můžete ovládat své rolety bez problému i dálkově. Nemusíte tedy ani vstávat od televize, a pomocí jednoduchého ovladače si můžete navolit, jestli budou tyto stínící prvky dole, nahoře a v jakém sklonu. Je to velmi praktické a rychle si na toto pohodlí zvyknete.