Prázdninový pobyt tří vnoučat se během posledních čtyř let stal tradicí, na kterou se těší jak děti, tak prarodiče. Vnoučata rostou a tak se se náplň společně strávených dnů každý rok mění. Letošní setkání je v pořadí už páté a tak babička s dědou chystají program s překvapením. Na první prázdninový den je naplánován výlet do nedalekého planetária. Druhý den stráví všichni pohromadě v aquaparku. A na třetí den je připraveno pro vnoučata překvapení. Návštěva kina, ve kterém bude promítnut film, který si jednohlasně vybrali: Den na zázračné planetě. Snímek z produkce BBC Earth Films, ve kterém je zachycen jediný den na naší planetě. Projdete spolu se sluncem od rána do večera od nejvyšších hor k těm nejvzdálenějším ostrovům. Z hlubin exotické džungle až do velkoměst. Film je určen všem věkovým kategoriím a diváky ohromí nezapomenutelnými hrdiny.
film a zvířata

Ale i s vnoučaty

Společný kulturní zážitek doznívá i cestou z kina. Jednoho z vnuků naprosto okouzlí mladá zebra, snažící se překonat rozvodněnou řeku. Druhého nadchne rodina vorvaňů, pospávající ve svislé poloze a vnučka je nadšená z oranžové opičky. A vás u východu z kina napadne, že jste si právě nakrmili svoji duši. Krásou. Že ta hodina a půl, kterou jste se svými vnoučaty sledovali film, byl opravdu dobře strávený čas. Zajímavá úvaha o tom, proč je tak potřebné si dopřávat zážitky, které pohladí duši .
příroda ve filmu
A pokud je ve vaší moci, ukazujte tuto cestu i svým dětem a vnoučatům. Už dneska můžete vycítit, jak jsou vám za dobře naplánovaný a příjemně strávený společný čas vděčné. Protentokrát to byla návštěva kina, s dobře zvoleným filmem. Kam svoje děti či vnoučata pozvete příště, je jenom na vás. Vybírejte vždycky tak, aby to bylo příjemné i pro vás. On se mnohdy na nádherný zážitek nemusí kupovat vstupenka. Stačí si trochu přivstat, vzbudit děti či vnoučata a vyrazit do přírody. A tam počkat na ten zázrak, kdy vychází slunce.