Jste muž a přemýšlíte, čím neobvyklým podarovat vaši milou manželku anebo přítelkyni? Vaše žena slaví kulaté jubileum a chcete se před ní parádně blýsknout s darem? Anebo jste parta kamarádek a vymýšlíte atraktivní prezent pro vaši kámošku a to takový, že když ho vybalí, nebude věřit tomu, co jste vymyslely?
Muži, kteří se nespokojí s obligátní kyticí a peněžní poukázkou, ti možná uvítají nápad, jak svou milou překvapit. Alespoň občas anebo u příležitosti jejího životního jubilea. Anebo ji obšťastněte nevídaným dárkem u příležitosti výročí vaší svatby!
Pokud hledáte dárek pro ženu, který ji bezesporu rozradostní, na webu naleznete tipy, kterak ji doslova ohromit! A můžete vybírat pro různé typy žen. Ne každá miluje čokoládu, některé partnerky neholdují alkoholu, jiné upřednostňují přírodní kosmetiku, další zbožňuje pravé italské lahodné prosecco. Takže nejdříve zjistěte, co má vaše oslavenkyně ráda.malé zabalené překvapení pro ženu
U kamarádek to až tak těžké nebude, ženy jsou značně empatické a dokážou mezi sebou sdílet svá přání i tajemství, takže pro partu kámošek zase nebude až tak těžké vymyslet čím překvapit. Muži to mívají těžší, protože jsou i takoví, kteří ani po letech soužití vlastně netuší, co má jejich manželka opravdu ráda. Ale když chcete, aby to bylo překvapení, nevyptávejte se jí. Udělejte jí radost tím, že se sám pokusíte zjistit, byť dotazem v rodině anebo se úplně normálně optejte její nejlepší kamarádky s tím, že hodláte partnerku překvapit.mladý muž předává partnerce dárkovou tašku
Na webu naleznete nepřeberné množství nápadů, jak oblažit vaši partnerku a zaručeně si vybere každá. Navíc je celé překvapení zabalené v originální ručně vyráběné truhle, ke kterému se musí oslavenkyně sama propracovat. Buď bude muset vyluštit číselný kód a když se jí to nepodaří, nezbude než se k obsahu ukrytém uvnitř dostat tak, že zámeček odřízne přiloženou stylovou dámskou pilkou.
Už jen otevírání dárkové truhly přinese všem přítomným neobvyklý zážitek!