Pokud vlastníme dům, který má více pater, víme, že bývá často problém s výběrem schodiště a s jeho cenou? Je to přeci jen část domu, která zabírá většinou více prostoru, a tak chceme, aby tato část vypadala vzhledně. Abychom vhodně vybrali schodiště a jeho tvar, může to být záludná věc. Když už máme mít velké schodiště, nechceme ho ničím schovat, naopak by bylo nejlepší možností, kdyby schodiště přímo zapadalo do interiéru domu. Takže schodiště by měly být esteticky vzhlednou záležitostí, pokud chceme, aby se návštěvám a hlavně nám, po schodech dobře chodilo a také samozřejmě, aby se nám v domě schodiště líbilo.

Schodiště

Schodiště a zábradlí od truhlářství Havlíček nabízí originální, elegantní a bytelná schodiště, která budou nepřehlédnutelnou součástí vašeho domova. Důležitou složkou výběru schodů je hlavně prostor, tedy kolik místa máme na postavení schodiště. Podle těchto faktorů se vybírá, jestli by schodiště mělo být, které bývá instalováno především do malých prostor, a to jsou samonosné schodiště nebo například schodnicové schodiště, což je nejčastějším typem kovových i dřevěných schodišť. Typů a různých variant schodů truhlářství nabízí bohatě mnoho, tedy ať už máte jakékoliv představy, zde vám splní přesně to, co hledáte.

Důležitým faktorem schodišť také bývají samozřejmě madla, bez nic by schodiště by přeci jen zvláštní. Mají nejen praktickou, ale také estetickou funkci. Důležitým faktorem je, že dřevo se dá skvěle přizpůsobit nejen jako konstrukčním řešením, ale také i povrchovou úpravou. Proto jsou dřevěná madla nejpoužívanějším prvkem.

Schodiště

Schody, schodiště a zábradlí montují nejen po celé České republice, ale také vyváží i do jiných zemí, jako je Slovensko, Anglie, Kazachstán, Rakousko a Německo. K jejich výrobkům mají důvěřivý vztah, proto záruka těchto schodišť je 5 let, tedy 60 měsíců. Firma má bohatou nabídku všeho, co schody obnáší, proto je to skvělá volba tohoto truhlářství.