Pamatujete si éru zvonových kalhot? A víte, že se tento módní hit vrací zpátky do módy? Tak neváhejte ani chvíli a jeden takový kousek si pořiďte. Možná patříte mezi ty, kteří zažili éru zvonových kalhot. Čím větší rozšíření dole tím to bylo více módní a byly jste se módního guru. Je dobré připomenout, že zvonové kalhoty nebyly módním hitem pouze v podání žen, ale nosili je i muži. Vyráběli se hlavně z rifloviny, ale i také z mnoha dalších dostupných materiálů. A jak je to teď?

zvonáče

Zvonáče opět na scéně

Jak už bylo řečeno, tak zvonáče patří mezi trendy devadesátých let a bohudík anebo pro někoho bohužel se opět vrací na výsluní. Proč bohužel? Tak jako vše tak i zvonáče buď lidi milují anebo nenávidí. Zvonáče v pojetí 21.století se opět vyznačují velmi nízkým pasem, ale pokud nemáte postavičku jako lusk, tak i na nás mysleli návrháři a zvonáče se dají sehnat i s vysokým pasem, který dokáže zakrýt nějakou to kilečko na víc. A v jakém materiálovém provedení se dají sehnat v mnoha módních řetězcích? Klasika zůstává klasikou a džínové převládají. Ale návrháři jsou s dobou a zvonáče dostali do elastických materiálů, manšestru nebo dokonce v bavlněné variantě. 

zvonové kalhoty

Jak správně stylingovat?

Správný styling oblečení dá celému outfitu ten správný šmrnc a podtrhne co má. Pokud máte rádi džínový materiál můžete se zvolit all denin look a zvonáče doplnit například o džínovou košili nebo třeba bundu. Pokud nemáte džínovinu sladěnou barevně, tak nezoufejte. Módní svět má rád nezvyklosti. Samozřejmě se dají zvonáče stylingovat i do elegantnější formy. Tím pádem můžete tyto kalhoty doplnit o saténovou košili nebo top. Ani krajka není k zahození. Vše podtrhnete otevřenými boty na podpatku. Pokud ovšem jste sportovní typ, tak si prostě vemte ke zvonáčům vaše oblíbené tenisky, crop top a vyrazte do ulic. I takto oblečená budete za hvězdu.