I dva dny wellness pobytu Vám mohou stačit k dokonalé relaxaci, a k tomu, aby Vaše tělo opět dostalo pořádnou dávku energie. Vybírat můžete z nepřeberné nabídky.
občerstvení u vířivky
Františkovy Lázně:
–        v samém srdci Františkových Lázní najdete Wellness Hotel Ida, během jediného víkendu v něm můžete ochutnat všechny blahodárné účinky čokolády, která prý navozuje pocit štěstí a blaha. Během čokoládového rituálu zjistíte, jaké divy vlastně čokoláda dokáže s Vaší pokožkou. Pokud se rozhodnete pro tenhle víkendový pobyt, probíhá následovně – začíná se jemnou tonizací pleti mléčnými proteiny, následuje čokoládový peeling se slupkami z kakaových bobů a zlatým hřebem je čokoládová masáž celého těla. Můžete si také vyzkoušet masážní vanový box, který využívá přirozené léčebné síly vody, páry, tepla a světla, na ruce můžete využít parafínový zábal s obsahem olejů a vitamínů.
Lázně Vráž:
–        lázně se nacházejí nedaleko města Písek v jižních Čechách v původním letním sídle šlechtického rodu Lobkowitzů, takže romantiku v krásném prostředí zámeckého interiéru i okolního anglického parku máte zaručenou. K tomu lázně nabízejí bylinkové relaxační koupele, zábaly celého těla s ingrediencemi podle Vašeho výběru a také klasické masáže zad. Můžete si také dopřát gastronomický zážitek – tříchodové večerní menu zámeckých pánů.
masáž obličeje
Lázně Jáchymov:
–        pokud jste milovníky masáží, do lázní Jáchymov se určitě vydejte, můžete si vyzkoušet ajurvédskou masáž Garshan, která se provádí rukavicemi ze surového hedvábí, krystalky himalájské soli a speciálními ajurvédskými oleji. Při této masáži dochází k narušení vrchní kůže, díky tomu se tak léčivé látky mohou lépe vstřebávat do pokožky, jedná se o relaxační a zároveň povzbuzující masáž, rozproudí Vám krevní oběh a funkci lymfy. Vyzkoušet můžete také speciální masáž proti celulitidě, thajskou masáž, shiatsu a aroma masáž.
Všechny tyto lázně nabízejí víkendové wellness balíčky, ceny se pohybují do čtyř tisíc korun za celý víkend.