Když jste například na táboře, tak je hezké si odvést domů něco na památku. Ideálním předmětem je reklamní textil, protože ho můžete neustále nosit a vzpomínat.

Reklamní předměty

Textil

Jedete na tábor a chcete na něj ještě dlouho vzpomínat, protože jste na něm zažili spoustu krásných chvil se svými přáteli. Velice vhodným předmětem je reklamní mikina, protože získáte vzpomínku na pořád, jenž nebude ležet jen tak v šuplíku, ale budete si ji moci kamkoliv vzít. Na výběr máte ze dvou provedení, přičemž jedno je s kapucí a kapsou a druhé klasické provedení.

modrá mikina

Zde je na každém, co se mu líbí více a v čem se cítí pohodlně. Určitě nadchne výběr ze spousty barev, takže vybrat si není žádný problém. Určitě nemusíte zůstat jen u výběru typu a barvy, protože lze využít i pokročilých služeb této firmy. Můžete si totiž nechat vyrobit reklamní textil přesně na míru podle Vašich přání. Nejprve zhotoví grafický design přesně podle požadavků a následně ho i zrealizují. To probíhá především díky výšivce či tiskové technologii. Není problém si nechat vyrobit pouhý jeden kus.

Výběr reklamního předmětu

Nejprve se musíte zaměřit pro jakou cílovou skupinu je reklamní předmět zaměřen, protože třeba dětem se líbí něco jiného než dospělým. Zároveň musíte vědět k jakému účelu bude potřeba. Například textil je naprosto vhodný jako jednotný oblek pro zaměstnance a předmět k propagaci Vaší společnosti dále. Stejně tak poslouží i propisky, jenž neustále potřebujeme a používáme. Na obě dvě varianty je dobré zvolit něco, co přímo vystihuje Vaši firmu.

reklamní propiska

Většinou to bývá určitá barva s logem. Velkým pozitivem je i to, že dárkové předměty s Vaším logem do 500 Kč často nepodléhají DPH. Samozřejmě možností je spousta, a proto třeba můžete rozdávat náramky s názvem Vaší firmy. Ovšem nezapomínejte na design, protože předmět, který zaujme funguje zároveň jako dobrá reklama. Třeba na mikině můžete mít tematický obrázek, logo a úderný slogan, jenž si s Vámi každý spojí a zapamatuje.