Hypoték je na našem trhu opravdu hodně. Já jsem byla překvapená, když jsem se dozvěděla, že vlastně si člověk může vybrat hypotéku takovou, jakou si bude přát a jaká by mu také nejlépe vyhovovala. Říkala jsem si, že je naprosto logické, že lidé si vždycky vyberou samozřejmě takovou hypotéku, která bude opravdu kvalitní a kde také neplatí žádné peníze. Když jsem se potom ptala v bance, kde jsem už byla asi po páté, tak mi řekli, že všichni lidé se hlavně ptají na takové hypotéky, kde ušetří nejvíce peněz. A když schvalování hypotéky nebude trvat dlouho, protože moje kamarádka stále žádala o hypotéku, ale stále dokola mi opakovala, že už jí to asi snad pětkrát zamítli!

Díky penězům můžete bydlet.

A tak abych se přiznala, tak opravdu jsem nevěděla proč to mojí kamarádce stále zamítají. Jenomže potom jsem se dozvěděla, že oni ji vlastně před půl rokem vyhodili z práce. Tak ať se moje kamarádka potom bohužel nezlobí, že jí nechtějí dát hypotéku, když ona nemá vůbec žádnou práci. Tedy sice ano, ona má asi půl milionu korun naspořených, stejně tak, jak mi řekla a přiznala to i v bance, jenomže tohle nikoho nezajímá. Pokud člověk chce mít hypotéku, tak samozřejmě také musí vydělávat peníze a být řádně zaměstnaný, a to minimálně tři měsíce.

Už toužím po hypotéce.

Já si myslím, že kdyby kamarádka normálně pracovala, tak by si mohla vzít v dnešní době opravdu tu nejlepší hypotéku a tou je americká hypotéka. Tato americká hypotéka nebankovní může být opravdu perfektní volba, když také už toužíte někde bydlet a nechcete bydlet v nájmu anebo s rodiči. A navíc americká nebankovní hypotéka je také výhodná v tom, že je rychle schválená a nemusíte tak extra dlouho čekat na to, jestli by vám vůbec hypotéku schválili. A máte už vybrané nějaké bydlení. Budete bydlet v domě nebo v bytě? Záleží pouze a jenom na vás. Například já dávám přednost prostorným místnostem.