Tato hra je distribuovaná pod značnou Riot games. Poprvé byla vydaná dne dvacátého sedmého října 2009, čili se blíží desetiroční výročí. Hra je určená pro operační systémy Android, Windows a macOS.

Světová herní populace je rozdělena do asi tuctu regionu, které jsou rozdělení geograficky z důvodu, aby se předešlo latenci. Riot games spravuje většinu těchto serverů až na několik vyjímek jako například čínský, který spravuje Tencent.

hraní pc hry

League of Legends je velice známá a oblíbená počítačová hra na bázi MOBA (multiple online battle arena). Ve hře se setká pět hráčů na každé straně, kteří se snaží zničit soupeřovu "základnu", která se skládá z jedenácti věží, třech inhibitorů a jednoho nexusu, jehož zničením se dosáhne vítězství. Věže jsou rozmístěny po třech ve třech řadách, obě strany jsou zrcadlově otočné.

 

 Během hry se postupně rodí poskočil, jejichž zabitím si uživatelé této počítačové hry získávají peníze. Za ty si potom mohou nakoupit předměty, které jejich postavy posilují. K vítězství se hráči mohou dostat pouze spolupráci mezi všemi pěti hráči. Každý má určenou pozici.

 

Na horní a střední řadě jsou sólo hráči, na spodní jsou dva, z nichž jeden funguje jako podpora a poslední má určenou pozici mezi řadami, kde jsou monstra z džungle. League of Legends je jedním z nejsledovanějších elektronických sportů, existuje nespočet lig a nejzajímavější z nich je finále mistrovství světa

 

Designem se jedná o klasickou fantasy podobu, o kterou není nikdy nouze. No řekněte, kdo v dětství nechtěl vyzkoušet stát se kouzelníkem? Tak si to můžete vyzkoušet právě v této hře, kde je to jednou z nabídek povolání.

podsvícená klávesnice

Dalšími povoláními jsou například Zabiják, nebo také vrah, který vítězí v boji 1v1. Dále se můžete stát bojovníkem, Supportem (podpora), Střelcem nebo Tankem.

 

Vyzkoušejte si tuto hru taky a nechte se ponořit do skvělého světa, jako už několik hráčů před vámi. Příjemné hraní.