Bazénový vysavač je naprosto esenciální součást příslušenství. Tento produkt vám totiž dokáže pomoci udržovat čisté jak stěny, tak i samotné dno. Určitě jste si moc dobře vědomi, jak je čistota důležitá a zásadní, a to nikoliv jen pro dobrý pocit během koupání a plavání, ale hlavně díky zachování kvality. Rozhodně tedy nepodceňte vhodnou péči a neváhejte si pořídit tohoto šikovného pomocníka, který tu pro vás bude vždycky, když vám bude připadat, že je čas na úklid.

vysavač

  • Jednoduché použití – ať už hovoříme o ručních nebo automatických modelech, jedno mají společné, a to jednoduchost, co se týká používání.
  • Atraktivní cena – automatické modely jsou samozřejmě dražší, avšak ruční modely pořídíte již od několika set korun.
  • Vysoká efektivita – díky vysavačům odstraníte nečistoty mnohem lépe než jakýmkoliv jiným způsobem.
  • Dlouhá životnost – vysavače jsou vyrobené z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči působení chlorované vody, tudíž jejich životnost je vysoká.

Vyberte si vhodný model

Možná budete lehce tápat při výběru svého nového pomocníka. Podle čeho vlastně vybírat? Na jakých parametrech vůbec záleží, a na kterých vlastně ne? Na tyto otázky vám odpovíme jednoduše. Nejprve si ujasněte, jak velký bazén máte. Pokud menší, bohatě vám postačí ruční varianta. Jestliže však disponujete modelem, který je opravdu velký, popřemýšlejte nad automatizovanou, nebo alespoň poloautomatickou variantou. Ušetří vám to hromadu času a výsledek bude o poznání kvalitnější.

voda

Úspora, která se vyplatí

Dost možná se vám nechtějí platit tisíce korun za automatický vysavač. Tomu samozřejmě rozumíme. Nicméně je potřeba si uvědomit, že to, co byste ušetřili nyní, můžete za pár let zaplatit za opravy stěn či poškozeného dna. Správná údržba je zkrátka základem, a je důležité se do ní nebát investovat. Vyplatí se vám to víc, než byste mohli čekat.