Základní řada vypínačů a zásuvek pod značkou Schneider je zárukou kvality, nízké ceny a spokojenosti zákazníků. Již několik let je tato řada Unica špičkovou a profesionální technologií, která se dá použít jak pro běžný život v bytě, domě nebo jakékoli domácnosti, tak také pro profesionální využití ve firmě, kanceláři, hale, administrativní budově.

start up

  • Kvalitní produkty za nízké ceny od světově proslulé značky Schneider.

Světová špička Schneider

Značka Schneider není jen tak ledajaká. Jedná se o světovou špičku, proslulou po celé zeměkouli.
Unica basic je tedy základní řadou od společnosti Schneider, která splňuje veškeré náročné i základní předpoklady úspěchu.
Vysoce modulární řada Unica poskytuje vypínače a zásuvky ve stejném designu, navíc s mnohými výhodami jako je jednotnost strojů nebo široká barevná škála.

  • Jedinečné vlastnosti

osvětlení pokoje
Modularita této základní řady tkví hned v několika aspektech:

  1. Modulární strojky jednotného typu – Celá tato řada má jednotné strojky. Základ tedy zůstává stejný, což je velká výhoda. Podle toho můžete měnit moduly dle vaší potřeby. Výběr bude tedy pro zákazníka jednodušší. Celé řešení se díky tomuto jednotnému systému stává snadnější a také modulárnější. Portfolio je velice široké, nabízí se mnoho strojků, které jsou velice variabilní v používání modulů.
  2. Pestrá barevná škála – Máte rádi barvy a chcete to u vás doma prozářit? Doladit i tyto drobné detaily k dokonalosti, aby vaše domácnost tvořila harmonický celek a vypadala jak moderně, tak také designově zajímavě a stylově? V tom případě využijete pestrou a barevnou škálu těchto produktů, které umožní výběr z různých barev a zajímavých barevných kombinací.
  3. Design – Poslední věcí je samozřejmě design celého výrobku. I na tento faktor se myslí v prvé řadě a proto se můžete setkat s různými designy. Pokud zachováte stejný strojek, můžete si vybírat dokonce i různé barvy nebo tvary rámečků.

5/5 - (2 votes)