Bez internetu si to dnes nikdo už nedovede představit. Potřebujeme jej všichni a připojeni k němu chceme být, ať se právě nacházíme kdekoliv. Očekáváme stále vyšší úroveň, protože požadavky na rychlost, kvalitu, bezpečnost a spolehlivost se zvyšují úměrně tomu, jak stále častěji internet využíváme a kolik času na něm trávíme. Dnes je tady možnost si vybírat, tak proč nezvolit jistotu a nedat přednost tomu skutečně nejlepšímu po všech stránkách. Nej připojení tu čeká právě na vás, stačí jen udělat to správné rozhodnutí.

počítač připojený k internetu kabelem

Optický kabel

Spolehlivé připojení přes optická vlákna zajistí zákazníkovi vysokou přenosovou rychlost – rychlé stahování i odesílání. Jste-li připojeni přes kabel, internet vám jen málokdy spadne, což je stresující záležitost pro každého. Tento nejmodernější způsob zajišťuje stabilní a bezpečné stahování dat, při kterém se nemusíte rozčilovat, že všechno trvá tak hrozně dlouho. Pokud máte již optickou zásuvku, technik ji pouze oživí nebo zřídí novou a poté internetové připojení instaluje.

WIFI nebo LTE

Může se však stát, že kabel vám nebude vyhovovat. Někdy může trochu překážet a hlavně, když notebook potřebujete přenášet a používat na více místech, nemusí to být pro vás to pravé. Proto je tady bezdrátová technologie, všem dobře známá wifina. Tou lze dosáhnout stejně stabilního a kvalitního připojení jako přes optické kabely, když je router správně nastaven. A to je u nejlepšího připojení vždy samozřejmostí.

síťový kabel zná každý

Pro internet v mobilu nikdy nezklame technologie Long Term Evolution. Tímto signálem je v současnosti pokryto celé území naší republiky, takže jej bez obav můžete využívat. Vysoká rychlost internetu i stahování dat je i zde samozřejmostí. Navíc využíváním LTE váš mobil spotřebuje méně energie než je tomu u zastaralejších sítích. V této nové generaci mobilní datové sítě si můžete být jisti nejvyšší kvalitou přenosu a pohodlným surfováním.