Mateřská dovolená nebude ten správný výraz pro péči o dítě v jeho raném věku. To je pravda. Máte se co otáčet. Musíte si zvykat na nový režim. Ale neříkejte, že si nevyšetříte trochu času pro Vaši vášnivou zálibu, která se týká šicího stroje. Ten jste možná zbytečně uklidila.

srdce

Za nějaký čas si na nový režim zvyknete. Dokonce si uspořádáte časové aktivity natolik efektivně, že Vám nějaký čas pro sebe zbyde. V takový moment šicí stroj znovu vyndejte ze své skrýše. Bude se Vám totiž hodit.

Miminko a batole stále něco potřebuje.

Víte, že kvalitní látka patchwork úžasným způsobem umocní? A Vy jej umíte jedinečně vypracovat. Vaše šikovné ruce a výtvarné cítění jsou zárukou, že nápad, který dozajista dostanete, bude proveden dokonale. Díky tomu, že jste si dokázala vytvořit režim dne s malým dítětem efektivně, zbývá Vám čas i na výběr látek na technologii patchworku, která není nikterak jednoduchá. Nejen výběr správných látek, ale i následující zpracování dá zabrat. Ale Vy nikam nespěcháte. I druhý den budete mít času dost na pokračování v tvorbě. Důležité je, že nebudete muset pobíhat s kočárkem po obchodech. Jen usednete k internetu. A to je o sto procent jednodušší.

Víte, patchwork a látky, které jej činí originálním, můžete využít nejen na přehozy, nebo nákupní tašky. Ale Vy je můžete využít i pro originální hračky pro své miminko. Až Vaše ratolest povyroste, určitě ocení měkkost postaviček, které jste sama ušila z látek na patchwork. A navíc získáte i pochvalu od svého chotě, protože uspoříte nějakou tu korunu v rodinném rozpočtu. Víte, kolik byste musela dát peněz za hračky v obchodech? No, to asi víte moc dobře.

látky

A když budete skutečně šikovná, můžete dokonce do rodinného rozpočtu přinést nějakou tu nepatrnou finanční částku i Vy. To v takovém případě, když si některá maminka všimne těch krásných látkových, metodou patchworku zhotovených hraček ve Vašem kočárku, Určitě se bude zajímat, kde jste k nim přišla! A takové přilepšení k mateřské není k zahození, nemyslíte?

Nakonec zúročíte svůj volný čas a jedinečnou šikovnost.