Jedním z kritérií, které je důležité při výběru vhodné šatní skříně, je i volba materiálu. Pokud budeme vybavovat interiéry bytu nebo i kanceláří, možná je vhodnější sáhnout po těch, které jsou vyrobeny ze dřeva. Jestliže se bude jednat o výbavu šaten, určitě jsou lepší volbou šatní skříně plechové.

vzdušné skříňky

o V šatnách, které jsou využívány různými návštěvníky, jsou skříňky většinou velice namáhané, a proto je potřeba zajistit jejichtrvanlivost.

Čistě kovové šatní skřínky mají totiž mnoho důležitých výhod.

1) Jsou velmi odolné proti poškození.
2) Dají se dobře a snadno udržovat.
3) Jsou cenově nejvýhodnější.
4) Mají dobře vyřešené odvětrávání.

odkladový prostor

Možná se vám zdají klasické plechové skříňky příliš fádní. To už je ale dávná minulost. Dnes už se nevyrábějí pouze v jednom odstínu, ale je možné si vybrat v několika příjemně působících barvách.

· Červená, modrá, oranžová– barvy, které vyvolávají radostný dojem. Jsou tedy nejvhodnější do šaten, ve kterých se budou pohybovat především děti.
· Šedá a antracitová– vhodné do šaten dospělých. Budou se dobře vyjímat například ve fit centrech a posilovnách.

Praktičnost především

Korpusy kovových skříněk jsou většinou svařované. Proto jsou pevné a odolné. Kovové panty zaručují dlouhou životnost při frekventovanějším provozu.

· Montované skříňky mají výhodu, která je vítána především při potřebě většího množství.
– Je jí cena těchto výrobků.

pojízdný zásobník

Někdy se může stát, že potřebujeme dostat tento úložný prostor do míst, která jsou špatně dostupná. Metr a půl dlouhá skříň se například těžko pronáší úzkou chodbou. I na to výrobci samozřejmě pamatují a dokáží tento problém vyřešit velice jednoduchým způsobem. Prostě si objednáte šroubovanou skřínku, kterou si sestavíte http://fotbalunas.cz/sestavy-kola/soutez/33/ až na místě, kde budete potřebovat. Montáž není nikterak náročná a zvládne ji hravě každý, kdo je jen trochu zručný.