Patříte k těm, kteří nedočkavě vyhlížejí nástup zimy a s tím i nových trendů v oblékání? Zde je pár tipů, díky kterým vás tuto zimu nikdo nepřehlédne.
Vévodit šatníku budou pestré barvy
Jste zastáncem šedých nebo černých kabátů a zimních bund? Letos je ukliďte stranou. Tato zima se ponese v duchu výrazných barev – můžete zkusit třeba tyrkysovou, žlutou nebo růžovou. Barevné svršky se kombinují nejlépe v monochromatic stylu – tedy celý outfit v jedné barvě, nebo kombinujte výrazné barvy s černou. Uvidíte, že se krásně rozzáříte a vaše nálada se v chladných a pochmurných dnech zlepší. Navíc budete nepřehlédnutelná v davu šedých a černých kombinací.
zimní móda
Kůže je stále dobrá
Kožené oblečení je nadčasová klasika. Nejen, že vypadá skvěle, ale taky zahřeje. Pořiďte si na zimu třeba kožené kalhoty. Kromě toho, že budete mezi záplavou džín originální, budete také vypadat štíhleji. Ke koženým kalhotám se skvěle hodí například oversize svetry a roláky. Kromě kalhot můžete pořídit také koženou bundu – výhodou je, že se skvěle hodí téměř ke všemu.
Jaké vybrat vzory
Zvířecí potisky se zase vracejí. Můžete je kromě oblečení nosit na botách a kabelkách. Kromě toho se nebojte staré dobré klasiky ve formě kostkovaných vzorů všech typů. Zkuste kombinace, které by vás dříve ani nenapadly dát dohromady. Dalším vzorem, který by váš šatník letos neměl postrádat je takzvaná kohoutí stopa. Pro zimu je tento vzor jako stvořený – hodí se na kabát, svetr ale i na doplňky – čepice nebo šály.
žena v zimě
Boty jsou také důležité
Jste zvyklá mít na zimu pořád stejné jednobarevné kozačky? Je nejvyšší čas to změnit a oživit svůj šatník o trendové boty, které nikdo nepřehlédne. Letos budou na vrcholu takzvané kovbojky. Dobře vypadají nejen ke kalhotám, ale i k šatům a sukním. Pokud se vám kovbojky nezamlouvají, kupte si kotníkové kozačky, třeba s výše zmíněným hadím vzorem.